LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Kongresi i hashashit apo anti-SPAK”?/ Këlliçi akuza të forta ‘diktatorit’ Rama

9 Prill 2022, 17:58, Aktualitet CNA
“Kongresi i hashashit apo anti-SPAK”?/ Këlliçi akuza

Deputeti demokrat, Belind Këlliçi në një konferencë për mediat, e ka konsideruar kongresin e sotëm të PS, si kongresi anti-SPAK.

Sipas Këlliçit, Ramën sot do e kishin zili dhe diktatorët më famëkeq të globit me shfaqen e shëmtuar dhe imitimin e praktikave komuniste.

?Rama sot kërcënoi me burg opozitën. Sot shqiptarët panë sesi imitimi i praktikave komuniste kaloi në perfeksion.

Sot Edi Ramën do e kishin zili dhe diktorët me famëkeq të globit, dhe ai i Koresë së Veriut për shfaqjen e shëmtuar.

Eshtë kriminal presioni që Edi Rama ushtroi ndaj organeve të reja të Drejtësië.

Kongresi i hashashit, mund të quhet pa frikë kongresi anti-SPAK.

Tregoi para cdo shqiptari që drejtësinë e trajton si një organizatë të partisë së tij?, tha Këlliçi./E.T-CNA.al

 

Lajmet e fundit nga