LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Në sfond me Fatos Nanon/ Rama: Ndjesë që po ju zgjoj si gogol

9 Prill 2022, 06:16, Aktualitet CNA
Në sfond me Fatos Nanon/ Rama: Ndjesë që po ju zgjoj si gogol

Pak orë para mbajtjes së Kongresit të PS, kryeministri Edi Rama ka publikuar një foto nga selia e PS.

Përmes postimit ku shihet dhe posteri i ish kryeministrit Fatos Nano në mur, Rama  iu kërkon ndjesë ndjekësve të tij që po i zgjon si gogol në fundjavë, ndërsa kujton se sot është Kongresi i PS.

?MIRËMËNGJES  dhe me ndjesën që po ju zgjoj si gogol në këtë ditë pushimi, teksa PS e ka ditë kongresi, uroj për të gjithë ju një fundjavë të qetë?, shkruan Rama në rrjetet sociale./ CNA.al

Lajmet e fundit nga