LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

MINUTE PAS MINUTE

Kryesore

10:40 Kulturë
Agim Xhafka

MANJAKU/ Tregimi i së dielës nga Agim Xhafka

Alqi ishte manjak, por jo ashtu siç i shkon mendja lexuesit. Qe manjak për të bërë foto. Rrinte pas fotografëve të rrugës dhe u lutej ta nxirrnin në poza ...

10:17 Aktualitet

Dëbora zbardh Bogën dhe Thethin

Në këtë stinë pranvere, reshjet e dëborës kanë zbardhur Bogën dhe zonën e Thethit.  Mësohet se në rrugë ka prezencë të madhe dëbore, ndërsa një borëpastruese...

09:04 Kosova & Bota

A e përballon dot Irani ekonomikisht luftën?

Në një kohë që SHBA dhe BE duan sanksione të reja kundër Teheranit, vetë vendi do të bjerë në sy me lajme suksesi, si p.sh. lajmi se Irani ka arritur të shesë...

CNA LIVESTREAM

Lajmet e fundit nga

10:40 Kulturë Agim Xhafka

MANJAKU/ Tregimi i së dielës nga Agim Xhafka

Alqi ishte manjak, por jo ashtu siç i shkon mendja lexuesit. Qe manjak për të bërë foto. Rrinte pas fotografëve të rrugës dhe u lutej ta nxirrnin në poza ...

10:17 Aktualitet

Dëbora zbardh Bogën dhe Thethin

Në këtë stinë pranvere, reshjet e dëborës kanë zbardhur Bogën dhe zonën e Thethit.  Mësohet se në rrugë ka prezencë të madhe dëbore, ndërsa një borëpastruese...

mendimijuaj

Poll

më të lexuarat

moti në kryeqytet

Videofeed

09:09 - 21 Prill 2024

DORËZOHET VELIAJ/ Të hënën mblidhet Këshilli Bashkiak, opozita kërkon komision hetimor

Të tjera nga kanali ynë

DORËZOHET VELIAJ/ Të hënën mblidhet Këshilli Bashkiak, opozita kërkon komision hetimor

PËRKUJTOHET KOÇI PETRITI/ Poeti dhe akademiku i shquar korçar

Dorian Teliti: Dorëzohet Veliaj, mblidhet Këshilli Bashkiak

Reshje shiu dhe shtrëngata/ Parashikimi i motit për sot, 21 prill 2024

A U RRUHET PËR MONËN/ SPAK-ut dhe shqiptarëve