LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

MINUTE PAS MINUTE

Kryesore

12:29 Shëndeti

What are the dangers of anal sex?

Anal sex is the practice of inserting a penis, fingers, or a foreign object such as a vibrator into the anus for sexual pleasure. With the right precautions, ...

Lajmet e fundit nga

14:03 Lifestyle

4 things men notice but never tell women

Maybe men don't find it so romantic, since they generally don't express their emotions, but you should know that they notice things that you don't and may eve...

yourthought

Opozita ka paralajmëruar zhvillimin e protestave. Kreu i PD-së, Sali Berisha, ka bërë thirrje për greva e tubime masive. Kreu i PL-së, Ilir Meta, deklaron se shqiptarët do ta heqin zvarrë Edi Ramën dhe kërkon protesta pa ndalim. A do të jeni pjesë e tyre?

Poll

më të lexuarat

moti në kryeqytet

Videofeed

07:07 - 14 Maj 2022

Spostohet autobusi per ekspertize

Other videos from our channel

Spostohet autobusi per ekspertize

Pamje nga aksidenti ne aksin Shkoder-Lezhe

Brenda autobusit te linjes se Unazes

Kuvendi i PD/ Topalli mesazh demokratëve: Unë nuk harroj

Nga procesi i zgjedhjeve në Maliq