LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Opinione

09:31 Opinione Artan Fuga

Gestapo

Dëgjoja një ditë administratorin bullafiq të një gjoja uni...

15:02 Opinione Lutfi Dervishi

Sot nuk ka lajme…

Ajo që sot mendohet e pa imagjinueshme, - një ditë pa lajm...

21:22 Opinione Ilir Levonja

Robotët në spitale

Në një të ardhme të afërt operacionet në spitale do i ...

09:10 Opinione Ardi Stefa

Çmendina e qytetit!

Dikur, para shumë vitesh, nga Çmendina e Qytetit tonë u ar...

19:27 Opinione Ardi Stefa

MINJTË

Një ditë, një burrë hyri në një dyqan me gjëra antike dhe ...

15:45 Opinione Lutfi Dervishi

Bisha del nga kafazi

Në një natë magjike në fushën e futbollit, Armando Bro...

Lajmet e fundit nga