LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

‘Gjithmonë rinor dhe demokrat’/ Këlliçi në Koplik: Bashkimi i PD-së nis me të rinjtë e FRPD-së!

8 Prill 2022, 17:26, Aktualitet CNA
‘Gjithmonë rinor dhe demokrat’/ Këlliçi në

Kryetari i FRPD-së Belind Këlliçi ka zhvilluar sot një takim me strukturat e PD-së në Koplik dhe të rinjtë atje.

Ajo që bie në sy është pjesëmarrja e madhe e qytetarëve, pothuajse dyfishi që kishte kryetari I shkarkuar Lulzim Basha në takimin e javës së shkuar në Koplik me gjithë partinë.

?Bashkimi i Partisë Demokratike duhet të nisë me të rinjtë e FRPD. Demokratët kërkojnë një parti të madhe, të bashkuar dhe fituese?, shkruan Këlliçi në rrjetet social.

Postimi i plotë i Belind Këlliçit:

Bashkimi i Partisë Demokratike duhet të nisë me të rinjtë e FRPD.

Në bazë demokratët kërkojnë një parti të madhe, të bashkuar dhe fituese.

Ju përshëndes nga Kopliku i Malësisë së Madhe.

Gjithmonë rinor & demokrat ??

Lajmet e fundit nga