LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Ndjesë për diellin e tepruar”/ Gafa e radhës e ministres së Ramës

9 Prill 2022, 08:57, Aktualitet CNA
“Ndjesë për diellin e tepruar”/ Gafa e radhës e

Ministrja e Shtetit për Rininë dhe Fëmijët, Bora Muzhaqi nuk i ndal gafat.

Perlën e radhës e ka lëshuar sot në Kongresin e Partisë së Socialistë.

Teksat ka mbyllur fjalimit që po mbante me të rinjtë, i ka falënderuar që e ndoqën dhe më tej ka kërkuar falje për diellein.

?Ndjesë për diellin e tepruar?, e ka mbyllur fjalimin Muzhaqi./CNA.al

Lajmet e fundit nga