LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

‘Super Mona’ feston ditëlindjen/ Meta bëhet romantik, publikon foton nga rinia

9 Prill 2022, 15:33, Aktualitet CNA
‘Super Mona’ feston ditëlindjen/ Meta bëhet romantik,

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi, feston sot 48-vjetorin e lindjes.

Në këtë ditë të veçantë urimet për të kanë qenë të shumta si nga personalitetet e politikës ashtu dhe ata jashtë saj.

Por nuk mun të mungonte dhe urimi i bashkëshortit të saj, presidentin Ilri Meta.

Pasi e fali për djegien e mandateve, duket se Kryemadhi dhe Meta kanë gjetur sërish gjuhën e përbashkët.

Meta e ke uruar me një foto të vjetër, ku shihen krah për krah, ndërsa I uron edhe 100 pranvera super Monës.

?Edhe pranvera SuperMonës!

Siç thotë një thënie e vjetër skandinave: ?Nuk janë vitet në jetën tonë ato që kanë rëndësi, por mënyra si i jetojmë vitet tona është e rëndësishme?. (It is not the years in our lives that count, but the life in our years that counts.)”/E.T-CNA.al

 

Lajmet e fundit nga