LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Vjedhje dhe tek drutë e zjarrit, përgjimi i kryebashkiakut socialist/ Erion Isai: Do 1 mijë metra dru Mirela… “…Bën një dorë të mirë…”

9 Prill 2022, 15:19, Aktualitet CNA
Vjedhje dhe tek drutë e zjarrit, përgjimi i kryebashkiakut socialist/

Lajmet e fundit nga