LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

FOTO-Momenti/ Sara dhe Pm puthen në buzë

22 Nëntor 2021, 10:54, Lifestyle CNA
FOTO-Momenti/ Sara dhe Pm puthen në buzë

Më në fund ka ndodhur puthja e shumëpritur dhe shumë disktuar mes Sarës dhe Pm (Pajtimi).

Në orët e para të mëngjesit, Sara dhe Pm kanë shkëmbyer puthjen pasi ky i fundit e refuzoi për një darkë romantike.

Marrëdhënia e tyre herë pas here është pasuar nga debate, ku Sara ka deklaruar se nuk donte të lidhej me PM dhe nga ana tjetër Pm, ka thënë se ajo nuk ishte femra e duhur për të, tashmë situata është ndryshe.

Pas puthjes ajo e pyet se nëse nuk i pëlqeu dhe Pajtimi thotë se ?ishte e papritur?.

Sara i thotë nga ana tjetër se iu duk moment i përshtatshëm./ CNA.al

Lajmet e fundit nga