LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Beniada imition Antonelën/ “Del para pasqyrës dhe…”

21 Nëntor 2021, 18:08, Lifestyle CNA
Beniada imition Antonelën/ “Del para pasqyrës dhe…”

Edhe pse kanë kaluar vetëm dy ditë nga hyrja e saj në Big Brother Vip, duket se Antonela Berishaj ka trazuar ujërat mes banorëve.

Vajzat janë bërë xheloze për afrimitetin dhe ngacmimet që ajo ka nisur të bëjë me banorët.

Së fundi Beniada e ka imituar në gjestet e saj, duke nënkuptuar se Antonelës i pëlqen shumë vetja.

Ajo shprehet se Antonela qëndron tërë kohës para pasyrës duke parë veten.

Më pas në sy të Antonelës, Beniada ka thënë se ka shumë rrugë për të bërë për të arritur aty ka janë ata sot.

?Erdhe ti në Big Brother të na tregosh ne gjasme se kush është më e bukur. Duhet të bësh shumë rrugë për të arritur këtu ku jemi ne?, tha Beniada./ CNA.al

 

 

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Lajmet e fundit nga