LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Opinionistja i jep 'goditjen' e fortë Semit: Ka patericë Borën dhe Donaldin, nuk bën asgjë vetë

21 Nëntor 2021, 12:12, Lifestyle CNA
Opinionistja i jep 'goditjen' e fortë Semit: Ka

Gjatë ?Big Brother Fun Club?, opinionistja Iva Tiço ka komentuar debatin e djeshëm mes Semit dhe Donaldit.

Kujtojmë se Donaldit, mbrëmjen e djeshme u shpreh se është single. Kjo ka sjellë një sherr mes tij dhe Semit e cila i ka thënë se kjo nuk është e drejtë që të thotë këtë pasi e takoi edhe e puthi.

Iva është shprehur se nga e gjithë histori e Borës dhe Donaldit ka përfituar vetëm Semi sepse ajo pa historinë e tyre nuk do mbijetonte dot në shtëpi.

“Nga e gjitha kjo nuk përfiton as Donamdi dhe as Bora, por vetëm Semi. Semi është vetëm në praninë e Borës dhe Donaldit. Të dy janë patericat e saj në Shtëpi. Ajo nuk bën asgjë individuale në lojën e saj”, është shprehur Iva./CNA.al

Lajmet e fundit nga