LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Puthi Borën para gjithë shqiptarëve/ Donald Veshaj ‘shokon’ me deklaratën: Jam single

20 Nëntor 2021, 18:17, Lifestyle CNA

Pak javë më parë, Bora Zemani dhe Donald Veshaj çuan në peshë zemrat e të gjithë shqiptarëve duke u puthur shtëpinë e Big Brother Vip.

Pas puthjes, Donaldi i bëri dhuratë partneres së tij me rastin e 3 vjetorit të lidhjes së tyre një varëse dhe ëmblësira. Ky ishte një gjest tjetër që u komentua dhe pëlqye pafund nga ndjekësit.

Por sot pas kaq shumë ditësh qëndrimi në Big Brother, Donaldi i ka habitur të gjithë me deklaratën e tij.

Në një debat me Meridianin, Donaldi ka treguar se është single dhe jo në një lidhje me Borën.

Paavrësisht të gjithë atyre që ndodhën me Borën, aktori ka treguar se ka disa gjëra për të sqaruar me të para se të japë një përgjigje nëse është apo jo i lidhur./ CNA.al

 

 

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Lajmet e fundit nga