LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Fifi bën kërkesën e papritur: 'Vëllai i Madh' më sill një mashkull...

20 Nëntor 2021, 10:38, Lifestyle CNA
Fifi bën kërkesën e papritur: 'Vëllai i

Fifi është kthyer në një nga emrat më të përfolur të momentit.

Që në hyrje të shtëpisë më të famshme të momentit Fifi u komentua shumë për afrimitetin me Granitin. Pasi ish futbollisti u largua nga shtëpia më tej ajo u pa në krahët e DJ Dagz si edhe në shoqërinë e Donaldit. Por si duket Fifi ka nevojë për një mashkull tjetër në shtëpi.

Gjatë një bisede me banorët, Fifi ka bërë një kerkesë drejtuar ?Big Brother?.

?Vëllai i madh? të lutem ma sill një mashkull?, është shprehur Fifi dhe më tej ka puthur Beniadën./CNA.al

 

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Lajmet e fundit nga