LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Dj Pm harron Sarën?/ Nis ngacmimet me një tjetër banore të Big Brother

19 Nëntor 2021, 13:41, Lifestyle CNA
Dj Pm harron Sarën?/ Nis ngacmimet me një tjetër banore të

Dj Pm ka qenë në qendër të vëmendjes përsa i përket raportit të tij me Sarën dhe banorët e tjerë në shtëpinë e Big Brother Vip.

Dagz dhe Pm më ardhjen e tyre sollën një energji pozitive brenda shtëpisë së Big Brother si dhe evidentuan pëlqimet e tyre për vajzat.

Pm u shpreh se i pëlqente Sara, ndërsa Dagz moderatoren Einxhel Shkira.

Por Pm nuk është komentuar vetëm për raportin me Sarën por edhe me Beniadën.

Shumë prej banorëve mendojnë se Pm ka më shumë kimi me Beniadën se Sarën.

Sot në mëngjes, Beniada është kujdesur që t?i japë kafen e mëngjesit Pm, ndërsa ai pa nguruar shprehet: “Të kam xhan”./ CNA.al

Lajmet e fundit nga