LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Kledi i eleminuari i radhës/ Ndjekësit “masakrojnë”produksionin: E pa drejtë, lojë e juaja

20 Nëntor 2021, 07:28, Lifestyle CNA
Kledi i eleminuari i radhës/ Ndjekësit

Mbrëmjen e djeshme nga ?Big Brother Vip? u eleminua Kledi. Mënjëherë pas eleminimit të tij kanë reaguar ndjekësit të cilët janë shprehur se Kledi nuk e meritonte të dilte dhe se nuk ishte publiku që e nxorri jashtë shtëpisë Kledin por produksioni.

“Padrejtësi me Kledin çun i mirë. Po ne fund vendos ?Vëllai i Madh’ kush del jo publiku?

?Nuk duhet te dilte Kledi kishte plot qe s?meritojnë te rrin aty mendoj se produksioni e largoi? .

?Vetë ju e vendosni nuk e largoj publiku Keldin po ju produksioni koti s?kam fjal per ju e leni mbrenda Enxhin triksen benidan e mos te flas per keta dy qe i futet sonte?

?Se di un per vete nuk kam parë qe dikush ka votuar per Kledin sepse është nje person qe duhet vlersuar. Edhe marr shembull per edukaten qe ka treguar,  por me duket se vendos produksioni?.

?Produksion i deshtuar vendosnii vet Kledi se meritonte te dilte mbanii llumrat aty mbrenda qe din pin vetem cigare, as se shikoj mee as nuk votoj me?, janë disa prej komenteve.

Kujtojmë se së fundmi Kledi ka qenë shumë i komentuar për faktin se shprehu hapur pëlqimin pët Beatrix, ndërkohë që kishtë një lidhje jashtë shtëpisë./CNA.al

Lajmet e fundit nga