LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Ndihem keq, në faj”/ Donaldi sqarohet me Fifin

19 Nëntor 2021, 16:01, Lifestyle CNA
“Ndihem keq, në faj”/ Donaldi sqarohet me Fifin

Donaldi ka folur me Fifin, pasi kjo e fundit është prekur shumë nga loja që aktori dhe Dj Pm kishin menduar të bënin me banorët e shtëpisë së Big Brother.

Sot Donaldi i ka kërkuar falje Fifit, duke i thënë se ndihet keq dhe në faj që ajo ishte ndjerë keq nga shakaja e tyre.

Ai shpjegon që e gjitha ishte një lojë. Ndërkohë shumë prej banorëve e kanë komentuar sjelljen e saj si të ekzagjeruar.

Kujtojmë se Fifi ka shpërthyer në të qara pasi ka mësuar për lojën që kishin ndërmend të realizonin Dj Pm dhe Donaldi.

Ajo u shpreh se nëse djemtë do të kishin realizuar këtë lojë, do të kishte përfunduar në spital, pasi të gjithë e dinë për problemet që ajo ka patur me depresionin./ CNA.al

 

 

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Lajmet e fundit nga