LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Në pritje të binjakëve/ Genta Ismajli publikon fotot me barkun e rrumbullakosur

19 Nëntor 2021, 15:42, Lifestyle CNA
Në pritje të binjakëve/ Genta Ismajli publikon fotot me barkun e

Genta Ismajli pak kohë më parë konfirmoi se është në pritje të ëmbël. Surpriza është se këngëtarja është në pritje të binjakëve.

Së fundi ajo ka publikuar disa foto ku tregon barkun e rrumbullakosur dhe shkruan se ndihet e bekuar nga Zot.

?Faleminderit Zot, bota e dy binjakëve?, shkruan ajo.

Vetë këngëtarja ende nuk e ka zbuluar gjininë e binjakëve por burime pranë çiftit thonë se këngëtarja është në pritje të një vajze dhe një djali./ CNA.al

Lajmet e fundit nga