LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Telefon brenda shtëpisë së Big Brother Vip?/ Zbulohet e vërteta

19 Nëntor 2021, 20:21, Lifestyle CNA
Telefon brenda shtëpisë së Big Brother Vip?/ Zbulohet e

Prej dy ditësh, në media ka qarkulluar lajmi se brenda shtëpisë së Big Brother banorët përdorin telefon, një nga kushtet që është rreptësisht e ndaluar.

Në nisje të emisionit, moderatorja Arbana Osmani duke nxjerrë një pjesë të titujve që janë përdorur, ka pyetur banorët se si qëndron e vërteta.

Në videon që qarkulloi me shpetësi, duket Fifi duke pirë cigare dhe duke mbajtur një objekt në dorë, që dukej si telefon. Por banorët njëzëri mohuan të kenë diccka të tillë në shtëpi, duke thënë se ka qenë makinë llogaritëse.

Fifi deklaroi se çështja e telefonit përmendet shpesh brenda ambienteve të shtëpisë në sensin e shakasë./CNA.al

Lajmet e fundit nga