LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Foli për banorët e “Big Brother Vip”/ Komentuesit "shpërthejnë" kundër Antonelës: Ngele ti...

20 Nëntor 2021, 07:55, Lifestyle CNA
Foli për banorët e “Big Brother Vip”/ Komentuesit

Mbrëmjen e djeshme gjatë spektaklit të ?Big Brother Vip? u bënë pjesë dy banorë të rinj. Bëhet Fjalë për ish konkurentet e ?Përputhen?, Antonela Berishën dhe ish banorin e ?Big Brother?, Meridiani.

Para se të bëheshin zyryarisht banorë të shtëpisë antonëla dhe Meridiani komentuan konkurentët. Konkretisht Antonela foli në lidhje me sjelljen e Kledit brenda në shtëpi.

 

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Kaq ka mjaftuar që ndjekësit të ?shpërthenin kundër Antonelës.

?Tup per ju o topi ngeli antonela te Komentoj vipat tan nder vite turp?.

?Më mirë mos fol o Antonela?.

?Antonela jep mend ne ?Big Brother? ajde ajde sa posht keni renë?.

?Haj kuku kush u met me analizu Antoneta hahahahahaha?, janë disa prej komenteve./CNA.al

Lajmet e fundit nga