LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Do të luajë me shumë porta”/ Ana Kauri zbulon çfarë e ndalon Fifin të shprehë mendimin e saj

20 Nëntor 2021, 16:31, Lifestyle CNA

Në spektaklin e mbrëmjes së kaluar, për shumë situata të ndodhura në shtëpinë e big Brother, ku protagonistja kryesore ishte vetë Fifi, këngëtarja në disa momente preferoi të mos bënte asnjë koment.

E pytiur nga Arbana dhe opinionistët për mendimin e saj rreth deklaratës së Semit dhe Arjolës, këngëtarja tha se ka vendosur që deri në Prime-in e së martës nuk do të komentojë asgjë.

Kjo përgjigje e saj nuk është pëlqyer aspak as nga banorët dhe as nga opinionistë, ku Balin u shpreh se ky reagim I saj tingëllon si ofendim ndaj atyre që e ndjekin programin dhe duan të kuptojnë se çfarë po ndodh.

Në lidhje me këtë tërheqje të Fifit, ka komentuar edhe ish konkurrentja e Përputhen Ana Kauri, e cila përmes një statusi shkruan se Fifi është personazhi tipik që do të luajë me disa porta.

?Fifi më duket personazhi tipik që do të luajë me disa porta dhe kjo e pengon të shprehë mendimin e saj hapur se nuk e di me kë do bëjë aleancën e radhës e nuk do të prishi punë?, shkruan Ana./CNA.al

Lajmet e fundit nga