LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Antonela ngacmon Dj PM/ Nxehet Sara: Ta fus me gotë kokës

20 Nëntor 2021, 12:56, Lifestyle CNA
Antonela ngacmon Dj PM/ Nxehet Sara: Ta fus me gotë kokës

Ish konkurentja e ?Përputhen? antonelka Berisha mbrëmjen e djeshme është bërë pjesë e ?Big Brother Vip?.

Sot, në ditën e saj të parë të qëndrimit në shtëpi është vënë re se ajo i është afruar dhe ka ngacmuar dj Pm, Pajtimin, duke e ditur që ky i fundit ka pranuar se ka pëlqim ndaj Sarah.

Si duket edhe Sarah u nxeh dhe këtë gjë ja  bëri të ditur edhe Pajtimit duke ju kthyer më fjalë të ashpra.

?Do ta fus me gotë kokës?, i tha Sara e më vonë e pasoi me të qeshura./CNA.al

 

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Lajmet e fundit nga