LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“E paska ‘shti’ Bora këtë”/ Fifi reagon për thashethemet mbi Donaldin dhe Beatrix

20 Nëntor 2021, 12:09, Lifestyle CNA
“E paska ‘shti’ Bora këtë”/ Fifi reagon

Gjatë mbrëmjes së djeshme në ?Big Brother vip? është diskutuar edhe në lidhje me raportin e Donaldit dhe Beatrix. Ka qenë Meridiani ai i cili ka ndezur thashethemet se mes tyre ka një lloj kimie.

?Shikoj njëfarë kimie të vogël mes Trixit dhe Donaldit, pavarësisht se Donaldi mund ta fsheh këtë?, ka thënë Meridiani.

Ka ka mjaftuar që të ndizen reagimet nga ana e banorëve.

Si fillim Beatrix e ka mohuar këtë gjë.

?Jemi shokë shumë të mirë. Unë ndihem shumë e lirshme edhe për shakatë, sepse edhe mi pranon edhe ia pranoj?, ka thënë Beatrixi.

Më tej, nuk mund të rinte pa reaguar Semi, shoqja e Borës, e cila ka thënë se s?ka asgjë këtu.

?Dëgjo moj Arbana, s?ka asgjë këtu?, ka thënë Semi.

Arbana? ?Pse cfarë të keqe do të kishte nëse do të ishte këshu??

Edhe Donaldi i ka bërë të njëjtën pyetje, se çfarë do të bënte nëse do kishte dhe më pas kanë shpërthyer të qeshurat.

Së fundmi reagoi edhe Fifi e cila i përmendi shumë hapur Borën

?Mdoket e paska shti Bora këta brenda pikërisht për këtë muhabet?, ka thënë Fifi./CNA.al

Lajmet e fundit nga