LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Mevlani komenton vajzat e “Përputhen 3”/ Shpreh hapur pëlqimin për njërën prej tyre

20 Nëntor 2021, 13:52, Lifestyle CNA

Ish konkurenti i ?Përputhen? Mevlan Shaba vijon të jetë një nga emrat më të përfolur.

Kujtojmë se Mevlani ishte i vetmi konkurent që rezistoi deri në fund gjatë sezonit të kaluar por sërish doli beqar që nga programi.

Së fundmi Mevlani ka qenë i ftuar në emisionin ?Prive? ka përvecse ka folur në lidhje me jetën e tij private dhe planet për të artdhem ka komentuar edhe vajzat e sezonit aktual të ?Përputhen?, duke shprehur edhe pëlqim për njërën prej tyre.

?Për karakter nuk mund të them gjë, sepse nuk i njoh aq mirë. Por për pamje fizike janë dy a tre goca të bukura, me të cilat edhe do kisha dalë. Nuk i njoh aq shumë sa të them ?Po, kjo do ishte?. Nga aparenca është Efi. Është goxha simpatike, më pëlqen si pamje fizike?, është shprehur Mevlani./CNA.al

Lajmet e fundit nga