LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“A po më gjuan”/ Ish konkurrentja e Përputhen ngacmon banorin e Big Brother Vip

20 Nëntor 2021, 15:52, Lifestyle CNA

Antonela Berisha, ish konkurrente e Përputhen, tashmë është një nga banoret vip të shtëpisë së Big Brother.

Antonela nuk ka preferuar të humbë kohë dhe menjëherë është pozicionuar në lojë.

Ajo ka ngacmuar Dj Pm, duke e pyetur hapur nëse po e gjuan.

Ndërsa Pajtimi i përgjigjet po. Ndërkohë nuk kanë munguar as gjestet mes tyre.

Pjesë e ngacmimeve mes tyre është bërë edhe Semi, e cila e pyet Pm nëse do e donte nusen nga Shkodra.

Mesa duket Dj Pm, po harron Sarën, për të cilën shprehu pëlqim para se të hynte në shtëpinë e Big Brother.

Nga ana tjetër edhe Beniada është parë shumë afër Pm së fundi./ CNA.al

 

 

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Lajmet e fundit nga