LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Sa hapa sytë pashë krevatin e tij”/ Arjola ndjen mungesën e Kledit

20 Nëntor 2021, 14:18, Lifestyle CNA
“Sa hapa sytë pashë krevatin e tij”/ Arjola ndjen

I eleminuari i radhës nga ?Big Brother Vip? mbrëmjen e djeshme ishte Kledi, dhe si duket banorët kanë filluar ta ndjenjë mungesën.

Një prej banorëve që më së shumti po e ndjen  mungesën e tij është Arjola, duke qenë se dyshja kishin edhe një marrëdhënie shumë të mirë bashkë.

?Sa hapa sytë pash krevatin. Ndihet shumë mungesa e tij?,është shprehur e trishtuar aktorja.

 

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Kujtojmë se gjatë kësaj jave Kledi ka qenë një nga emrat më të përfolur për shkak se shprehu hapur pëlqimin për Beatrix ndërkohë që publiku shqiptar ishte njohur me të dashurën e tij jashtë shtëpisë më të cilën edhe bashkëjetonte./CNA.al

Lajmet e fundit nga