LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Meridiani këshillon Fifin/ Këngëtarja: Betohem në Zot, qëkur ka dalë Graniti nuk jam në terezi

20 Nëntor 2021, 14:52, Lifestyle CNA

Mbrëmjen e kaluar pjesë e Big Brother Vip janë bërë dy personazhe, Meridian Ramçaj dhe ish konkurrentja e Përputhen Antonela Berisha.

Kjo ishte një surprizë për të gjithë publikun pasi në fillim ata u shfaqën si opinionistët e mbrëmjes.

Pas spektaklit Meridiani dhe Antonela iu bashkuan banorëve dhe menjëherë kanë filluar të pozicionohen.

Gjatë ditës së sotme, Meridiani është treguar shumë i afërt me Fifin duke e këshilluar të jetë më e qeshur dhe jo gjithë kohën e mërzitur.

Fifi nga ana tjetër është shprehur se që prej daljes së Granitit nuk ka qenë mirë pasi mendon se e ka penalizuar lojën e tij brenda shtëpisë.

E mban mend kur dole e preferuara e publikut si ke qenë. Tu qesh tu kcy, nuk ke qenë duke i fshirë hundët. Bëj dallimin kur ke qenë duke qesh, kur ke qenë duke qarë”, i tha Meridiani.

?Betohem në Zot, qëkur ka dalë Graniti unë nuk jam në terezi?, është shprehur Fifi.

Ndërsa Meridiani mundohet ta bindë që Graniti nuk është penalizuar prej saj./ CNA.al

 

 

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Lajmet e fundit nga