LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Meridiani thumbon Donaldin: Dukesh i shfrenuar, po etiketohesh si i dashuri i Borës

20 Nëntor 2021, 18:02, Lifestyle CNA

Meridian Ramçaj është një nga banorët më të rinj të shtëpisë së Big Brother Vip. Me të hyrë në shtëpi mbrëmjen e kaluar, Meridiani është futur në lojë.

Gjatë pasdites së sotme në një bisedë me Donaldin, Meridiani e ka thumbuar duke thënë se po etiketohet si i dashuri i moderatores Bora Zemani.

?Dukesh i shfrenuar, duket se po merr nga pjesa e Borëse dhe unë për vete s?do doja që dikuhs të thoshte që, filani i filanes. Ashtu e ke dasht ti me e përdor. Kur ke kujtime të bukura me dikë, edhe pas shumë vitesh nëse e sheh në rrugë, ringjallet prap ajo dëshira?, ka thënë Meridani./ CNA.al

 

Lajmet e fundit nga