LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Solli versionin e ri të këngës së Ledianës/ Arjan Konomi e ‘thumbon’: O Mevlan mavrija…

21 Nëntor 2021, 07:32, Lifestyle CNA

Mevlan Shaba dhe Lediana Prenga kanë qenë dy prej konkurentëe më të përfolur të ?Përputhen? gjatë sezonit të kaluar.

Dyshja bënë shumë takime bashkë dhe të gjithë menduam se mes tyre kishte lindur një histori dashurie. Madje Mevlani i kushtoi edhe një këngë e cila në atë periudhe u kthye në hit.

Por nga ?Përputhen? si Mevlani edhe Lediana dolën single madje të dy janë shprehur se nuk flasin më me njëri-tjetrin.

Mevlani u rikthye mbrëmjen e djeshme në ?Përputhen Prime? dhe ka performuar versionin e ri të këngës së Ledianës.

Por në një moment Arjani i ka thënë se në fakt, pavarësisht ndryshimeve kënga ka mbetur e njëjtë.

Biseda:

Arjani: O Mevlan mavrija po këngë e re ishte kjo. Po e dinim këtë përmendësh, erdhe deri këtu për të dëgjuar këtë.

Mevlani: Nuk jam nisur me idenë që do përpunoj këngën e vjetër. Mua ma kanë proprozuar.

Arjani: Ajo ishte baladë, kjo baladushk. Po e njëjta gjë është./CNA.al

 

 

A post shared by Faqja e vetme zyrtare (@perputhen_tch)

Lajmet e fundit nga