LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Pjesë e fronit të “Love Story”/ Dean e kemi parë edhe si grimiere të Megi Pojanit

21 Nëntor 2021, 07:22, Lifestyle CNA

?Love Story? ka nisur sezonin e dytë dhe këtë vit formula ka qenë shumë  ndryshe. Këtë sezon ka 2 vjaza në fron dhe dy djem.

Le të ndalemi pak në njërën prej vajzave, bukuroshja bionde Dea Vieri, e cila u prezantua si stjuardesë.

Menjëherë pas prezantimit ajo ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve. Por në fakt Dean e kemi parë edhe në ekran.

Jo më kot na është dukur si fytyrë e parë.

Dea ka qenë pjesë e serialit ?HOT? ku shfaqet në rolin e grimieres së Xhenit apo ndryshe Megi Pojanit./CNA.al

Lajmet e fundit nga