LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Plas sherri mes Semit dhe Donaldit/ “Shumë keq që e puthe, kujdes me deklaratat”

20 Nëntor 2021, 18:48, Lifestyle CNA

Një pyetje e Meridanit, ka krijuar një debat shumë të fortë mes Semit dhe Donaldit.

Pas puthjes me Borën, nga e cila të gjithë kuptuan se dyshja ishin pajtuar, sot Donaldi ka befasuar me deklaraëtn e tij udke thënë se nuk është në një lidhje.

Kjo deklaratë ka bërë që mes tij dhe Semit të krijohet një debat shumë i fortë, pasi Bora është shoqja e Semit prej 15 vitesh.

Donaldi është shprehur se ka shumë gjëra për të sqaruar me borën dhe se Semi nuk duhet të ndërhyjë në këtë mes.

Pas kësja, Semi i është drejtuar Donaldit duke thënë se nëse ka menduar këtë që në fillim atëherë ka bërë shumë keq që e ka puthur dhe po bën deklarata të tilla pasi Bora është një person publik./ CNA.al

 

 

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Lajmet e fundit nga