LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Përlotet Donaldi: Kujt po i ha për mua, s’ka bërë asgjë

20 Nëntor 2021, 19:08, Lifestyle CNA

Pas debatit të fortë me Semin për Borën, Donaldi është përlotur teksa ka biseduar me Fifin për situatën.

Tejet i prekur dhe me sytë e përlotur, Donaldi është shprehur se ka bërë shumë për njerëzit dhe e kundërta ka nddohur me të.

?Unë i them gjërat ashtu siç janë dhe ashtu do i them gjithmonë. Nuk më ha për këtë gjë. Kujt i ha për mua. Ka bërë njeri diçka për mua. Jo zemër ka bërë shumë pak, shumë pak?, ka thënë Donaldi.

Unë kam 50 ditë që nuk shikoj njerëzit e shtëpisë, shiko ça muhabetesh më hapin. Më lini rehat me jetën time. Gjërat i di vetë, mbaj përgjegjësi të plotë për gjërat e mia?, është shprehur Donaldi në një bisedë me Dj Pm./ CNA.al

Lajmet e fundit nga