LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Qëndroi vetëm 6 ditë në “Big Brother”/ Habit Igli Zarka: Kisha frikë të njihja njerëz në praninë e kamerave

21 Nëntor 2021, 12:02, Lifestyle CNA
Qëndroi vetëm 6 ditë në “Big Brother”/ Habit

Ditën e sotme Igli Zarka, ish banori i ?Big Brother Vip? ka qenë i ftuar në ?Big Brother FunClub?. Kujtojmë se eksperienca e tij në shtëpi ka qenë shumë e shkurtër sepse ai u detyrua të largohej për shkak të problemeve shëndetësore.

Ai është shprehur se i duhej kohë që të përshtatej në shtëpi dhe se prania e tij ishte një lloj testi që ai i kishte bërë vetës.

?Unë i kisha të qarta arsyet pse hyra në shtëpi. Nga këndështrimi im ishtë kurioziteti. Doja ata njihja atë shtëpi. Doja të testoja vetën time në atë shtëpi?, është shprehur Igli.

Më tej ai ka treguar se kishte frikë që të njohyte njerzit brenda në shtëpi në prani të kamerave, sepse kamera i transformon njerzit.

?Më friksoi diçka. Doja të njohja njerzit por jo në praninë e kamerave, sepse kamera e modifikon njeriun?, ka vijuar Igli./CNA.al

Lajmet e fundit nga