LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Vajzat e “Big Brother Vip” tregojnë hapur kur kanë humbur virgjërinë

21 Nëntor 2021, 08:01, Lifestyle CNA

Gjatë një bisede, mbrëmjen e djeshme në shtëpi, vajzat e ?Big Brother” kanë kapur temën e marrëdhënieve të para seksuale.

Konkretisht ato kanë treguar se kur e kanë humbur virgjërinë.

Pasditen e sotme vajzat e ?Big Brother Vip? kanë treguar se kur kanë humbur virgjërinë.

Diskutimi u nis nga Dj, Pajtimi.

Vajzat si duket janë ndjerë shumë komode dhe njëra pas tjetrës. E para ka treguar Semi.

?Unë e kam humbur virgjërinë në moshën 18 vjeçare, atëherë e kam njohur dashurinë e jetës.?- tha Semi.

Më tej Antonela ka trehur se kontakti i parë seksual ka qenë 17 vjeç ndërsa Beatrix në moshën 22-vjeçare./CNA.al

Lajmet e fundit nga