LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Je shqiptare, s’ke bukë për të ngrënë”/ Beniada rrëfen si është bullizuar në Itali

21 Nëntor 2021, 15:47, Lifestyle CNA

Beniada Nishani është një nga konkurrentet më të pëlqyera të publikut shqiptar brenda në shtëpinë e Big Brother.

Ajo është evidentuar për çiltërsinë dhe sinqeritetin e saj që ka treguar me të gjithë banorët.

Sot gjatë një bisede me Fifin dhe Sabianin, Beniada ka rrëfyer se në fëmijëri është bullizuar shumë nga shoqëria. Ajo tregon se ata talleshin me fizikun e saj dhe origjinën.

?Isha shumë e dobët dhe më shanin. Isha vetëm 12 vjeç, ende nuk isha bërë një zonjushë, më thonin je shqiptare nuk keni bukë për të ngrënë?, ka treguar Beniada.

Ndërsa dhe Fifi ka treguar se është bullizuar dhe se gjithnjë i vinin në dukje mbipeshën.

?Më thonin ti i ha bukën motrës, kur ulesh për të ngrënë ju ha bukën të gjihtëve?, ka rrëfyer Fifi./ CNA.al

Lajmet e fundit nga