LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Të gjithë atje janë fals”/ Igli flet për Banorët ‘Big Brother Vip’

21 Nëntor 2021, 13:56, Lifestyle CNA
“Të gjithë atje janë fals”/ Igli flet për

Igli Zarka i cili ishte edhe banori me jetgjatësinë më të shkurtër në shtëpi ka qenë i ftuar në ?Big Brother Funclub? ku ka folur në lidhje me eksperiencën e tij në “Big Brother”.

Ai është shprehur se ka qenë shumë e vështirë për të përshtatja dhe se e ka parë si një lloj testi.

Më tej ai është pyetur në lidhje me banorët, konkretish cili prej tyre është më fals. Ai është shprehur se për shkak të lojës aty të gjithë detyrohen të jenë fals.

?Në thelb janë të gjithë ?fals? se nuk mendoj se ka njeri aq të ligë sa të zgjohet në mëngjes e të mendojë si të shkatërrojë jetën e tjetrit?, është shprehur Igli./CNA.al

Lajmet e fundit nga