LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Mevlani tregon arsyen pse është zënë me Antonelën: Ishte xheloze për…

21 Nëntor 2021, 12:41, Lifestyle CNA
Mevlani tregon arsyen pse është zënë me Antonelën:

Ish konkurenti i ?Përputhen? Mevlan Shaba ka qenë i ftuar ne ?Big Brother FunClub? për të komentuar praninë e Antonelës në shtëpinë më të famshme të momentit ?Big Brother Vip?.

Ndër të tjera ai ka treguar se ata nuk flasin më bashkë dhe e gjitha për shkak të një xhelozie nga ana e Antonelës për Ledjanën. Ai ka treguar se Antonela e zbuloi se ai kishte bërë një takim më Ledjanën dhe pas asaj dite nuk kanë folur më.

“Ne nuk flasim bashkë. Jemi zënë me Anonelës sepse kam qenë në një takim më Ledjanën.

Ajo nuk e priti mirë, edhe më telefonoi dhe që atëhere nuk flasim?, është shprehur Mevlani./CNA.al

Lajmet e fundit nga