LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Ke në program ish-nusen”/ Mevlani komenton praninë e Antonelës në “Big Brother”: Për lojë është e duhura

21 Nëntor 2021, 12:27, Lifestyle CNA
“Ke në program ish-nusen”/ Mevlani komenton praninë e

Gjatë ditës së sotme ka qenë i ftuar në ?Big Brother Vip FunClub? ish konkurenti i “Përputhen”, Mevlani për të komentuar praninë e Antonelës në programin e ?Vëllait të Madh”.

Moderatorja e “Fun Club”, Dojna e ka pyetur me shaka duke u shprehur : Mevlan ke ish-nusen në shtëpi?.

Pas të qeshurave Mavlani është shprehur se Antonela është tip impulsive dhe nuk e di sa e ka e ka menduar hyrjen e saj në një program të tillë.

“Antonela është pak tip impulsive dhe nuk e di sa e ka menduar. Për lojë, është personi i duhur. E pranoj këtë”, është shprehur Mevlani./CNA.al

Lajmet e fundit nga