LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

VIDEO- Romeo imiton puthjen e famshme të Borës dhe Donaldit

21 Nëntor 2021, 14:25, Lifestyle CNA
VIDEO- Romeo imiton puthjen e famshme të Borës dhe Donaldit

Puthja e shkëmbyer mes Borës dhe Donaldit bëri xhiron e rrjetit dhe është komentuar pafund nga publiku.

Edhe pse ata kishin 6 muaj të ndarë, takimi brenda shtëpisë ka nënkuptuar se çdo gjë do të kthehet si më parë.

Puthja e tyrë është imituar nga Romeo.

Ai bashkë me Salsanon kanë inskenuar atë moment dhe video është publikuar në rrjetet sociale.

 

 

A post shared by Romeo Veshaj (@romeoveshaj)

Kujtojmë se mbrëmjen e djeshme ka psur një debat mës Semit dhe Donaldit pasi ky i fundmi u shpreh se është single. Semi nga ana tjetër i ka thënë se nuk është e drejtë që të shprehet kështu pas takimit dhe puthjen me Borën.

Lajmet e fundit nga