LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

“A mendon për Granitin?”/ Fifi jep përgjigjen e sinqertë

21 Nëntor 2021, 14:10, Lifestyle CNA
“A mendon për Granitin?”/ Fifi jep përgjigjen e

Fifi dhe Graniti ka qenë një nga dyshet më të përfolura të ?Big Brother Vip?. I gjithë publiku mendoi se mes tyre do të lindëte një histori dashurie po më vonë Graniti u shpreh se  e sheh vetëm si shoqe dhe se ka një të dashur jashtë shtëpisë.

Tani që ish futbollisti është larguar nga shtëpia, duket se Fifi e ka ndjerë mungesën e Granitit.

Në një bisedë gjatë ditës së sotme Sara e pyet Fifin nëse ajo e ka menduar Granitin gjatë këtyre ditëve.

Ajo u përgjigj duke thënë se kur ajo shikon Sarën me DJ PM i kujtohet çdo moment që ka kaluar me Granitin.

?Ti me PM më kujton marrëdhënien time që kisha me Granitin.Kur ju shoh ju, shikoj veten edhe pyes veten se a kam qenë dhe unë kaq mirë me Granitin. E mendoj atë gjithë kohës, më mungon shumë?, është shprehur Fifi./CNA.al

Lajmet e fundit nga