LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Ada e Përputhen nxeh rrjetin/ Tregon të pasmet bombastike

21 Nëntor 2021, 21:22, Lifestyle CNA
Ada e Përputhen nxeh rrjetin/ Tregon të pasmet bombastike

Ada është një nga ish konkurrentet e Përputhen 3, e cila është komentuar pafund në mediat rozë për format e saj bombastike.

Shpesh ajo është paragjykuar për opearcionet plastike, por sërish ka qenë një nga vajzat më të pëlqyera dhe që është surprizuar nga shumë djem para se të përjashtohej nga Përputhen.

Edhe pas daljes nga emisioni nuk kanë munguar fotot provokuese të Adës që nuk nguron të ekspozojë linjat e saj.

Së fundi ajo ka treguar të pasmet e saj bombastiek teksa krahas fotove shkruan: “Telefono dikë që do”.

 

 

 

A post shared by Ada ?? (@iriadaaa)

Komentet kanë qenë të shumta kur shumica prej tyre e komplimentojnë por ndjekësit nuk janë kursyer as me komentet negative, që kanë të bëjnë më së shumti me operacionet plastike dhe përdorimi i aplikacioneve dhe editimeve në foto./ CNA.al

Lajmet e fundit nga