LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Fifi dhe Antonela flasin për nominimet/ Ja kush del nga shtëpia e Big Brother sipas vajzave

21 Nëntor 2021, 19:03, Lifestyle CNA
Fifi dhe Antonela flasin për nominimet/ Ja kush del nga shtëpia e Big

Të nominuarat  e kësaj jave janë Beatrix, Einxhel dhe Beniada. Në fakt banorët e shtëpisë së Big Brother nuk e dinë ende se këtë të martë do të votohet për më të preferuarën nga tre vajzat.

Nominimet e javës janë komentuar shumë nga banorët e shtëpisë të cilët kanë nisur të japin parashikimet e tyre se kush mund të largohet.

Në një bisedë mjaft të kujdesshme, Fifi dhe Antonela shprehen se nuk duan që nga Big Brother të dalë Beatrix dhe Beniada.

Megjithatë, Antonela është skeptike duke thënë se nuk i dihet se publiku është i paparashikueshëm./ CNA.al

 

 

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Lajmet e fundit nga