LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Ylli Limani dhe Ermal Fejzullahu së shpejti me një hit/ Nuk e imagjinoni dot se kush do të jetë modelja në klipin e tyre

21 Nëntor 2021, 18:27, Lifestyle CNA
Ylli Limani dhe Ermal Fejzullahu së shpejti me një hit/ Nuk e

Dy emrat më të suksesshëm dhe më të preferuar të muzikës, Ylli Limani dhe Ermal Fejzullahu së shpejti do të vijnë me një super bashkëpunim.

Dyshja do të sjellin këngën e tyre të parë në bashkëpunim, e cila do të ketë edhe një klip shoqërues.

Modelja që pritet të jetë pjesë e klipit të këngës së tyre është, ?bomba? Vildane Zeneli.

Projekti muzikor është në përfundim dhe së shpejti do të publikohet për të gjithë fansat e dy këngëtarëve./ CNA.al

Lajmet e fundit nga