LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Me të brendshme seksi/ Provokon Enca: Nëse do të isha ushqim, çfarë do të më quanit

21 Nëntor 2021, 18:38, Lifestyle CNA
Me të brendshme seksi/ Provokon Enca: Nëse do të isha ushqim,

Enca Haxhia është padyshim një nga vajzat më provokuese të shoëbizit shqiptar.

Këngëtarja prej shumë kohësh nuk është shumë aktive në muzikë, por nuk mungon me fotot e saj super provokative në rrjetet sociale.

Së fundi ajo pushoi në Dubai nga ku nuk kanë munguar fotot seksi.

Enca ka publikuar një foto pak më parë ku shihet me të brendshme seksi dhe krahas fotove shkruan duke provokuar: Nëse do të isha ushqim, çfarë do të më quanit?/ CNA.al

Lajmet e fundit nga