LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

“Nuk ua kam për borxh”/ Diskutime të forta mes banorëve të Big Brother

21 Nëntor 2021, 19:30, Lifestyle CNA
“Nuk ua kam për borxh”/ Diskutime të forta mes

Mbrëmjen e sotme ka patur debate të forta mes banorëve përsa i përket pastrëtisë në shtëpi. Shumë prej banorëve ankohen se jo të gjithë angazhohen në pastrimin e shtëpisë dhe kjo nuk është aspak e drejtë.

Diskutimi është hapur nga Arjola, e cila kërkon që të gjithë banorët të kryejnë punët që iu janë caktuar në shtëpi.

?Nuk ua kam për borxh, vendosini gjërat në vendin e duhur?, është shprehur e revoltuar Arjola.

Ky debat është shpërndarë edhe tek abnorët e tjerë dhe diskutime ka patur edhe mes Fifit dhe Arbrit, i cili ka patur ankesa përsa i përket buxhetit.

Por nuk ka munguar as një përplasje mes Monikës dhe Einxhel, e cila për të ngacmuar Monikën është shprehur se e ka të nevojshme të dëgjojë çdo diskutim./ CNA.al

 

 

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Lajmet e fundit nga