LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Po kthehesha nga shkolla”/ Ledjana tregon lajmin më të keq që ka marrë në jetën e saj

21 Nëntor 2021, 20:27, Lifestyle CNA
“Po kthehesha nga shkolla”/ Ledjana tregon lajmin më të

Ledjana Prenga është një nga sih konkurrentet më të përfolura të Përputhen.

Ajo ka qenë në qendër të vëmendjes për historinë e dashurisë me Mevlan Shabën, e cila përfundoi pas daljes nga emisioni.

Ledjana është shumë aktive në rrjetet sociale dhe shpesh ju jep mundësinë ndjekësve të saj t?i bëjnë pyetje për të zbuluar më shumë detaje rreth jetës së saj.

Së fundi një prej ndjekësve e ka pyetur se cili është lajmi më i keq që ka marrë ndonjëherë në jetën e saj.

Ajo ka treguar se lajmi më i keq që kam marrë është kur vëllai i saj është pickuar nga gjarpri dhe rrezikonte jetën në spital.

?Kur vëllain tim e ka pickuar gjarpri dhe rrezikonte jetën në spital ndërkohë unë po kthehesha nga shkolla?, shkruan Ledjana./ CNA.al

Lajmet e fundit nga