LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E papritur/ Dj Pm refuzon darkën me Sarën, çfarë po ndodh mes dyshes

22 Nëntor 2021, 07:28, Lifestyle CNA
E papritur/ Dj Pm refuzon darkën me Sarën, çfarë po ndodh

Dj Pm dhe Sara duket se nuk po e gjejnë dot rrugën për të krijuar një lidhje mes tyre.

Së fundi, dyshja kanë patur shumë diskutime me njëri-tjetrin, madje kanë deklaruar se mes tyre nuk ka shkëndijë dhe se nuk e shohin dot njëri-tjetrin më shumë se shokë.

Por kjo sërish është hedhur poshtë nga vetë ata. Dj Pm është shprehur se nuk ka marrë asnjë sinjal nga Sara, dhe në këtë mënyrë nuk mund të vazhdojë të mendojë se mund të ketë diçka më shumë me të.

Madje ai ka refuzuar dhe darkën speciale të organizuar mbrëmë nga Big Brother. Edhe pse ishin të zgjedhurit e banorëve, Pm ka refuzuar me ngulm të darkojë me të.

Më pas ai i ka kërkuar falje duke i treguar dhe arsyen pse nuk e pranoi./ CNA.al

 

 

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Lajmet e fundit nga