LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Ish konkurentja e “Big Brother” komenton Granitin: Është i bukur por me pak tru

15 Nëntor 2021, 20:19, Lifestyle CNA
Ish konkurentja e “Big Brother” komenton Granitin: Është i

Sot në emisionin ?Live From Tirana?, në Top Albania Radio ka qenë e ftuar ish konkurentja e ?Big Brother 9? Fjorentina Halili. Ndër të tjera ajo ka komentuar situatën e ish-konkurrentit Granit Cana me këngëtraren Fifi.

Në një moment stafi po tentonite që të telefonin ish-banorin e ?Big Brother VIP?, por Granit Cana nuk e hapi telefonin. pas kësaj ish konkurentja u shpreh:

?Mos e lër seen, se nga kjo TopRadio dhe nga ky edicion u bëre kaq VIP sa je?.

Më tej moderatorja e pyet:

Çfarë të ka shqetësuar më shumë nga Graniti?

Fjorentaina përgjigjet:

?Në fillim kur ka hyrë kam thënë se është një djalë shumë king. Po të isha atje se di çfarë mund të bëja. Por sjellja e tij më ka lënë për të dëshiruar. Unë nuk do të doja kurrë një mashkull që bindet nga një femër, okej unë vërtet dua që të jem dominuese por edhe pak kështu të bëj kot që pastaj të më thonë që shiko se burri këtu jam unë Granit je shumë i bukur por me pak tru në kokë. Graniti të mundohet që të mos humbasë atë që ka në krahë dhe familjen se njerëzit që njohu aty i ka sot e nesër si ka më?./CNA.al

Lajmet e fundit nga