LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Nga tradhëtia e të dashurit, tek vjedhja nga kushërirat/ Lei Kraja i rrëfen të gjitha: Do hakmerrem

15 Nëntor 2021, 09:25, Lifestyle CNA

Moderatorja sportive, Lei Kraja, tërheq gjithnjë vëmendje me linjat trupore seksi në rrjetet e saj sociale, por së fundi ka zbuluar edhe shumë detaje nga jeta e saj personale.

Kështu, Lei zgjodhi t?i shuante disa kuriozitete që fansat kanë në lidhje me jetën e saj.

Në një diskutim online me ndjekësit e saj, ajo iu drejtoi të gjithëve pyetjen: Cila është gjëja që nuk do e falnit te një person?

Duke u bazuar te përgjigjet e të tjerëve, ajo zbuloi edhe të pathënat e saj. Kur dikush shprehu faktin që ka bezdi partnerin që ndjek të tjera vajza në ?Instagram?, ndërkohë që është një lidhje serioze, Lei pranoi se ajo vetë i vëzhgon profilet dhe nuk toleron. Gjithashtu, si shumë as moderatorja nuk e fal tradhtinë.

Ndërsa me një detaj, mbase për një lidhje të shkuar, Lei na tregoi që nuk fal, nuk harron, por edhe hakmerret. Por historia më e papritur ishte ajo me vjedhje. Lei rrefeu se e kanë vjedhur kushërirat dhe këtë veprim nuk e toleron aspak./CNA.al

Lajmet e fundit nga