LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Jam dashuruar me burrë të martuar”/ Antonela bën rrëfimin e pazakontë

15 Nëntor 2021, 08:35, Lifestyle CNA
“Jam dashuruar me burrë të martuar”/ Antonela bën

Ish-konkurrentja e emisionit ?Për?puthen?, Antonela Berisha, ka bërë një rrëfim të pazakontë në ?E diell?.

Ajo ka treguar se është dashuruar me burrë të martuar pa e ditur që ai kishte një partnere tjetër, ndërsa këtë e kishte zbuluar pas disa kërkimeve në Google.

?Më ka ndodhur që jam dashuruar me një person të martuar. Unë nuk e dija se ai ishte i martuar, por ngaqë jam FBI në gjak e zbulova. Kërkova emrin e tij në Google, edhe vendlindjen edhe më doli një lajm ?filan këngëtar i ftuar në dasëm të këtij personi?. Aty zbulova që ishte i martuar. Isha shumë e zhgënjyer. Ai i shkreti dhe sot më lutet, por unë e ndërpreva gjithçka aty. Tani as nuk më intereson?, tregoi Antonela./CNA.al

Lajmet e fundit nga